ikona_1

Oszczędność

Zarabiaj już od pierwszego dnia instalacji
ikona_3

Energia

Produkuj energię zapewniając 100 % zapotrzebowania swojego zużycia
ikona_4

Wizerunek

Dołącz do grona firm odpowiedzialnych za ekologię
ikona_2

Wartość

Podnieś wartość swojej firmy

Dlaczego T-energia

Instalacja fotowoltaiczna jest skutecznym sposobem na redukcję kosztów związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. Dostawcy energii energetycznej często podwyższają ceny prądu co mocno dotyka polskich przedsiębiorców. Dlatego decydując się na fotowoltaikę, decydujesz się na odejście od uzależnienia od wysokich rachunków.

Montujemy moduły fotowoltaiczne, za produkcję których odpowiada wykwalifikowany zespół specjalistów. Fotowoltaika to realny zysk dla Twojej firmy, a współpraca z Nami daje Ci dostęp do wysokiej klasy komponentów. Odpowiadamy za instalację na każdym etapie projektu.

Dokładność

Dokładne zbadanie potrzeb i przedstawienie oferty, która zaspokoi zapotrzebowanie energetyczne w Twojej firmie. Jesteśmy dostępni 24/7.

Technologia

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych komponentów. Zależy Nam na ponadstandardowej trwałości i niezniszczalności montowanych modułów. Każdy z instalowanych elementów jest weryfikowany pod kątem jakości oraz sprawności.

Gwarancja

Fotowoltaika dla firmy to inwestycja na wiele lat. Dlatego od Nas samych dostaniesz nawet do 10 lat gwarancji na montaż, oraz do 30 lat gwarancji na zainstalowane moduły. Dzięki temu jest to opłacalna inwestycja dla Twojej firmy.

Oszczędność

Przekonaj się w jakim tempie zwrócą Ci się koszty instalacji fotowoltaicznej. Sprawna instalacja zmniejszy Twoje rachunki nawet o 90%. To realny zarobek dla Ciebie i Twojej firmy.