ikona_9

DORADZTWO

Oferta dopasowana do potrzeb klienta
ikona_7

PROJEKT

Kompleksowe zaplanowanie działań
ikona_10

MONTAŻ

w 1-2 dni
ikona_11

PODŁĄCZENIE

Formalności zrobimy za Ciebie

T-ENERGIA

Jako odpowiedzialna firma dbamy nie tylko o swoją przyszłość ale też i Naszych pokoleń. Teraz instalacja fotowoltaiczna jest w zasięgu możliwości większości gospodarstw a przede wszystkim jest opłacalną inwestycją dla domu jednorodzinnego. Wielokrotnie istnieje możliwość uzyskania dofinansowania do projektu wykonywanej mikroinstalacji, co staramy się Naszym klientom ułatwić. Współpracujemy z najlepszymi producentami, dla których priorytetem jest satysfakcja klienta.

Jesteśmy z Wami i dla Was. Dołącz do grona Naszych licznych zadowolonych klientów i zacznij samodzielnie produkować swoją energię elektryczną.

Dlaczego T-energia?

Dokładność

Dokładnie weryfikujemy zapotrzebowanie na energię elektryczną oraz przygotowujemy ofertę „szytą na miarę”. Jesteśmy dla Ciebie przed montażem, podczas i po nim, dostępni 24/7.

Technologia

Korzystamy wyłącznie ze sprawdzonych komponentów. Zależy Nam na ponadstandardowej trwałości i niezniszczalności montowanych modułów. Każdy z instalowanych elementów jest weryfikowany pod kątem jakości oraz sprawności.

Gwarancja

Fotowoltaika dla domu to inwestycja na wiele lat, dla Nas i przyszłych pokoleń. Dlatego od Nas samych dostaniesz nawet do 10 lat gwarancji na montaż, oraz do 30 lat gwarancji na zainstalowane moduły. Dzięki temu inwestycja staje się jeszcze bardziej opłacalna dla Ciebie i Twojej rodziny.

Bezpieczeństwo

Stawiamy je na pierwszym miejscu dlatego montażem zajmują się wykwalifikowani specjaliści. Jakość instalacji jest rygorystycznie weryfikowana i wszystko musi być dopięte na ostatni guzik.

Oszczędność

Przekonaj się w jakim tempie zwrócą Ci się koszty instalacji fotowoltaicznej. Sprawna instalacja zmniejszy Twoje rachunki nawet o 90%. To realny zarobek dla Ciebie i Twojego budżetu

Doświadczenie

Zadbamy o to by proces instalacji fotowoltaicznej nie był dla Ciebie skomplikowany. Dostarczymy Ci całą niezbędną wiedzę jaką zdobywaliśmy ponad 20 lat – Ty możesz z niej skorzystać.

Skontaktuj się z nami