ikona_3
Zacznij produkować swoją energię
ikona_10
3 lata systematycznych przeglądów instalacji
ikona_2
Podwyżki cen prądu nie będą Cię już dotyczyć
ikona_12
Jesteśmy dla ciebie dostępni 24/7

Panele fotowoltaiczne w Bolesławcu

T-Energia to firma stworzona przez pasjonatów nowych rozwiązań z obszarów energetyki oraz elektro instalacji, która swoje usługi świadczy dla klientów indywidualnych oraz firm. Tworzymy instalacje fotowoltaiczne oparte na komponentach polskiego producenta. Szczególną uwagę przykładamy do zasad bezpieczeństwa oraz przestrzegania norm branżowych, które określają zasady prawidłowo wykonanego montażu.

Jako firma wykonująca instalacje – z dużą odpowiedzialnością – możemy udzielić 10 letniej gwarancji oraz zapewnić regularne przeglądy zainstalowanych modułów. Ponadto zapewniamy Nasze wsparcie przez cały okres korzystania z instalacji.

PROCES INSTALACJI W 4 KROKACH

Dokładne rozpoznanie potrzeb klienta. Na podstawie zebranych informacji o rocznym zużyciu energii, dobieramy wielkość instalacji. Weryfikujemy połać dachu, kąt oraz kierunek położenia względem południa. Takie podejście zapewnia właściwy dobór instalacji w stosunku do potrzeb naszych klientów.

Po przeprowadzonej analizie potrzeb przedstawiamy klientowi kompleksową ofertę instalacji, która zaspokoi jego potrzeby. Po zaakceptowaniu oferty jest podpisujemy umowę i zamawiamy komponenty potrzebne do wykonania instalacji.

Montaż zazwyczaj trwa 1-3 dni i wykonywany jest z zachowaniem zasad bezpieczeństwa przez wykwalifikowanych specjalistów.

Każdy montaż kończymy szkoleniem z obsługi oraz użytkowania instalacji, po którym klient otrzymuje od Nas fakturę. Na zakończenie wysyłamy pełną dokumentację do Operatora Sieci Dystrybucyjnej oraz pomagamy w uzyskaniu dotacji z programu „Mój Prąd”

Gwarancja

Jako Nasz klient możesz zyskać 10 lat gwarancji na montaż oraz do 30 lat gwarancji na moc modułów. Stawiają na współpracę z nami zyskujesz spokojny sen oraz DŁUGOTRWAŁE, BEZAWARYJNE użytkowanie instalacji fotowoltaicznej.

10+30

Skontaktuj się z nami