Pompy ciepła w Bolesławcu

Pompy ciepła są skutecznym sposobem na utrzymywanie komfortowej temperatury w okresie letnim. Dokładnie dopasowana instalacja grzewcza zapewni komfort i ciepło w Twoim domu.

Montujemy pompy ciepła, które instalowane są przez Nasz wykwalifikowany zespół. Pompy ciepła to realny zysk dla Twojego domu, a współpraca z Nami daje Ci dostęp do wysokiej klasy instalacji, za którą odpowiadamy podczas każdego etapu projektu.

Bezpieczeństwo i niezawodność

Oszczędność czasu

Najtańsza forma ogrzewania

Oszczędność energii

Inwestycja w pompy ciepła

W klimacie umiarkowanym, w jakim znajduje się nasz kraj, nie może obejść się bez ogrzewania. Najróżniejsze wersje systemów grzewczych funkcjonują w praktycznie każdym polskim domu. Jednak słyszy się głosy niezadowolenia wśród osób, które korzystają z tradycyjnego ogrzewania konwekcyjnego, gdzie kluczową rolę pełni kocioł, w którym spalane są materiały opałowe. Te negatywne odczucia wynikają przede wszystkim z rosnących cen węgla i pozostałych paliw stałych. Dlatego warto zainteresować się ogrzewaniem pompami ciepła.

Poszukujesz pompy ciepła? Bolesławiec już wie, jakie pompy są najlepsze!

Podgrzewanie wody użytkowej czy też utrzymywanie komfortowej temperatury w naszych domach przez cały rok nie będzie już nigdy problemem – wystarczy zaopatrzyć się we właściwą pompę ciepła i będzie można cieszyć się z darmowej energii cieplnej pochodzącej z natury. Obecnie pompy ciepła dzieli się ze względu na miejsce, skąd pobierają ciepło. Wyróżnia się więc:

  • pompy gruntowe,
  • pompy powietrzne,
  • pompy wodne.
Pierwsze z wymienionych urządzeń dzielą się dodatkowo na:

  • pompy z kolektorem poziomym,
  • pompy z kolektorem pionowym.

W naszym kraju zdecydowanie najczęściej korzysta się obecnie z powietrznych pomp ciepła – to stosunkowo najtańsze rozwiązanie, które dodatkowo sprawia najmniej kłopotu podczas montażu. Nie wymaga wykonywania głębokich odwiertów (jak przypadku wersji gruntowych z pionowym wymiennikiem ciepła) ani posiadania dużej działki (co jest konieczne przy pomach gruntowych z poziomym wymiennikiem). Działanie tych urządzeń opiera się na wykorzystaniu wewnętrznego wymiennika ciepła oraz jednostki zewnętrznej, przypominającej z wyglądu klimatyzator, która pozyskuje ciepło z powietrza. W lecie można również skutecznie wykorzystywać je do chłodzenia pomieszczeń – obecnie większość nowszych modeli oferuje tę opcję.

Dlaczego warto wybrać naszą firmę?

Nasza firma już od wielu lat świadczy profesjonalne usługi związane między innymi z pompami ciepła i fotowoltaiką. Możemy nieskromnie powiedzieć, że wykonaliśmy mnóstwo świetnie działających instalacji grzewczych. Zachęcamy do odwiedzania zakładki „Realizacje”, gdzie możesz zobaczyć zdjęcia z ukończonych przez nas zleceń. Pracujemy rzetelnie i uczciwie. Dla nas zadowolenie klienta jest zawsze na pierwszym miejscu i nasi zleceniodawcy to doceniają. O jakości wykonywanych przez nas usług może świadczyć ogromna liczba zleceń, jakie otrzymujemy. Wciąż zgłasza się do nas wielu klientów, którzy pragną posiadać w swoim domu pompę ciepła. Już dziś możesz zostać jednym z nich!